Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Intencje mszalne

25.06. Niedziela

7.00

1. + Andrzej Rzeszutek (od Ewy z rodziną) – greg.

2. + Janina, Jan, Ryszard Motylski i Jan Sałek

9.00

1. – Dziękczynna w 50 rocz. urodzin i 20 rocz. święceń kapłańskich ks. Stanisława z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski

2 –  Dziękczynna z okazji 10 – lecia zespołu Pieśni i Tańca „Lesiaki” z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata pracy

3. + Janina Dobek – zbiorowa [Archikatedra Lwów]

4. – Za Parafian [poza parafią]

11.30

1. + Krzysztof Rodzeń w 1 rocz. śmierci

2. + Józef Kołodziej w 11 rocz. śmierci, Roman i Eugeniusz oraz jego rodziców Zofię i Wojciecha Kołodziej

3. + Stanisław Rosół w 3 rocz. śmierci

18.00

1. + Kazimierz Rosół i zmarłych z rodziny

26.06. Poniedziałek

6.30

1. + Andrzej Rzeszutek (od rodziny Popek i Janusz) – greg.

7.00

1. + Janina Pruchnik (od Urszuli i Kazimierza Kapusta)

2. + Zbigniew Kawalec (od sasiadów Iskra)

18.00

1. + Maria Rodzeń – greg.

2. + Maria Sudoł (od Jana i Janiny Potockich z rodziną)

3. + Franciszek Bomba – zbiorowa [ks. Jan z Chin]

4. + Janina Dobek – zbiorowa [Archikatedra Lwów]

27.06. Wtorek

6.30

1. + Andrzej Rzeszutek (od Kazimiery Kowal z rodziną) – greg.

7.00

1. + Janina Pruchnik (od sąsiadów Piekarzów)

2. + Zbigniew Kawalec (od sąsiadów Pomykałów)

3. + Maria Popek (od Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa)

18.00

1. + Maria Rodzeń – greg.

2. + Maria Sudoł (od mieszkańców ul Cichej)

3. + Eugeniusz Furtak (od pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Porębach Wolskich)

4. + Franciszek Bomba [ks. Jan z Chin]

5. + Janina Dobek – zbiorowa [Archikatedra Lwów]

28.06. Środa

6.30

1. + Andrzej Rzeszutek (od rodziny Tereba)

7.00

1. + Janina Pruchnik (od rodziny Grochalów, Krudyszów, Rzeszutków i Marutów

z ul. Słowackiego i Sienkiewicza)

2. + Zbigniew Kawalec (od sąsiada Romana)

3. + Maria Sudoł (od Zofii i Józef Drąga z Niewiadówki

18.00

1. + Maria Koszałka w 3 rocz. smierci

2. + Maria Rodzeń – greg.

3. + Eugeniusz Furtak (od Genowefy i Tomasza Sondej)

29.06. Czwartek

6.30

1. + Andrzej Rzeszutek (od Zofii i Henryka Majcher z rodziną)

7.00

1. + Janina Pruchnik (od Bronisława i Zofii Wilk)

2. + Eugeniusz Furtak (od rodziny Rosołów)

9.00

1. – Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia

18.00

1. + Maria Rodzeń – greg.

2. + Maria Sudoł (od Janiny Śmieszek z rodziną)

3. + Stanisław Janusz (od Józefa Janusz)

30.06. Piątek

6.30

1. + Andrzej Rzeszutek (od chrześnicy Małgorzaty Burek z rodziną) – greg.

7.00

1. + Janina Pruchnik – zbiorowa [ks. Konrad]

2. + Maria Sudoł (od Antoniego Walc z rodziną)

18.00

1. + Maria Rodzeń – greg.

2. + Stanisław Janusz (od Jolanty Sarek z rodziną)

3. + Stanisław Zuba – zbiorowa [Archikatedra Lwów]

01.07. Sobota

6.30

1. + Janina Pruchnik – zbiorowa

7.00

1. + Józef Paluszek – greg.

2. + Maria Popek (od Ryszarda Rębisz z rodziną)

18.00

1. + Lesław Makusak – greg. [ks. Konrad]

2. + Damian Strzyżowski – greg.

3. + Maria Sudoł (od Barbary Gołojuch z rodziną)

4. – Wynagradzająca NSMB

02.07. Niedziela

7.00

1. + Jan Sondej w 17 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny

2. + Stanisław Bembenek w 9 rocz. śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron

3. + Lesław Makusak – greg.

9.00

1. + Damian Strzyzowski – greg.

2. + Maria i Krzysztof Marut, Maria i Piotr Mikołajczyk, Zofia i Jan Rosół

3. + Teresa Sakowska w 46 rocz. śmierci

11.30

1. – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży św. Elżbiety Węgierskiej

2. + Jerzy Urbański w 13 rocz. śmierci

3. + Bronisław Puzio (od syna Andrzeja)

4. – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Anny i Stanisława

18.00

1. + Józef Paluszek – greg.