Wniebowstąpienie Pańskie - 17 maja 2015r.

1. Dziś patrzymy w stronę nieba. Jezus pierwszy wstąpił do Domu Ojca. My też tam kiedyś wyruszymy. Pamiętajmy mamy zdobyć niebo już na ziemi!

2.Dzisiaj rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas III. Dziękujemy rodzicom dzieci za przygotowanie uroczystości, za posprzątanie kościoła, za kwiaty,za dar oltarza. Rodzicom i dzieciom komunijnym dziękujemy za obecność na białym tygodniu.

3.Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o 18.00,w niedziele 17.30.

4.Dzisiejsza  taca w całości przeznaczona na potrzeby remontowo-konserwacyjne naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.

5.Spotkanie ministrantów młodszych w środę o 17.00 ,starszych po Mszy św.

6.Spotkanie Oazy w piątek po nabożeństwie majowym. Nie będzie spotkania scholi w sobotę ze względu na pielgrzymkę.

7.Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

8.W sobotę o godz.5.30 wyruszamy na trasę pielgrzymki do Matki Bożej Pocieszenia do Leżajska. Zapisany jest do soboty 125 osób. Zachęcamy wszystkich na trasę pielgrzymki. W piątek do naszej parafii przychodzi pielgrzymka z Cmolasu. Prosimy aby zupę dla pielgrzymów w tym roku zarówno dla pielgrzymów z Cmolasu jak i dla naszych pielgrzymów przygotowali mieszkańcy nowego Osiedla.

9.We wtorek o godz. 16.00 modlitwa o urodzaje w kościele w Porębach Wolskich.

10.Dyżur w sprzątaniu kościoła przekazujemy mieszkancom Osiedla Plackówka od nr 7 do 16 i osiedle Wilki. Zapraszamy w sobotę na godz.9.00.

11.W dniach 27-28 czerwca planowana jest pielgrzymka do Lichenia,o ile będą chętni .Koszt ok.150 zł z noclegiem i jednym posiłkiem. Zapisy w kiosku i zakrystii. Są jeszcze 2 miejsca na pielgrzymke po sanktuariach pólnocy Polski w dniach 23-27.05.Zapisy w zakrystii.

12.Zapowiedzi:

1) Michał Jan Burek - kawaler z Raniżowa i Magdalena Maria Woś - panna z Sokołowa Młp

Kto by wiedział, o przeszkodach miedzy wyżej wymienionymi osobami, jest zobowiązany w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną!

13.W poniedziałek egzaminy przed bierzmowaniem.

14.Wszystkim życzymy Boże błogosławieństwa i opieki Matki Bożej!