Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Ogłoszenia parafialne

30 NIEDZIELA ZWYKŁA- 23 PAŹDZIERNIKA 2016r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny. Modlimy się w intencji wszystkich misjonarzy. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii misjonarza z Kazachstanu, Ks. Jana Radonia, którego witamy i dziękujemy za Słowo Boże do nas skierowane. Dzisiejsza taca na cele misyjne. Można też złożyć ofiarę do puszek, na pomoc Kościołowi w Kazachstanie.  

  • Tan solo la mención de su nombre despierta emociones en muchos hombres que han visto beneficiada su vida sexual por sus efectos viagras o tal vez por su falta de conocimiento profundo, su mención se presta a bromas.

2.Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, w niedzielę o godz.17.30, w dni powszednie: różaniec dla dzieci o godz. 17.30, dla dorosłych po Mszy św. Prosimy o prowadzenie różańca: w poniedziałek - Służbę Zdrowia, we wtorek-nauczycieli, w środę - ministrantów, w czwartek- Stowarzyszenie Cudownego Medalika, które ma także, w czwartek spotkanie formacyjne o godz.15.30, w piątek - młodzież klas III Gimnazjum, w sobotę - Emerytów i Rencistów. W Porębach różaniec o godz.16.30.W Zielonce w kaplicy, różaniec o godz.17.00.       

3.Przypominamy o modlitwie, za naszych zmarłych, na bocznych ołtarzach, są do zabrania, kartki wypominkowe. Zadbajmy też o groby naszych zmarłych i o groby opuszczone.           

4.Spotkania duszpasterskie: W środy o godz.17 - ministranci młodsi, po Mszy św. ministranci starsi, w sobotę o godz.10.00 spotkanie scholi. W piątek spotkanie oazy.  

5.Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

6.Dziękujemy  mieszkańcom Staniszewskiego- od nr 115 do nr 130 za podjęcie dyżuru w sprzątaniu naszej świątyni i za ofiary. Dyżur przekazujemy mieszkańców Staniszewskiego od nr131 do 139. Zapraszamy na dyżur w najbliższą  sobotę o godz.9.00.

7.Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz Parafii. W ubiegła niedzielę zebrano na prace remontowo-konserwacyjne kwotę 17.468 zł i 10 $, co daje sumę-17.508 zł. Bóg zapłać za tak dojrzałe podejście do prac prowadzonych w naszej parafii.    

8.Tydzień temu w czasie  liczenie wiernych parafian, otrzymano sumę 1825 osób, przypominamy, że Parafia liczy 4025 osób.   

9.Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i pięknie reprezentowali parafię, w dniu wczorajszym na pielgrzymce Stowarzyszenia Cudownego Medalika do Sandomierza. Dziękujemy także wszystkim, którzy uczestniczyli wczoraj, w warsztatach dla scholi. Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół za udostępnienie Szkoły. 

10.Miło nam ogłosić, że w dniu wczorajszym, odbył się dekanalny turniej halowy w piłce nożnej w Majdanie Królewskim i nasi ministrancie z Gimnazjum, zdobyli I miejsce a ministranci ze Szkoły Podstawowej II miejsce, dziękujemy chłopcom i Ks. Dominikowi, za zorganizowanie ministrantów i za opiekę.      

11.Zapowiedzi:

1)Krzysztof Pełka-kawaler z Posuch i Agnieszka Goral- panna z Widełki.

2)Leszek Kochanowicz-kawaler z Zielonki i Barbara Sito-panna z Mazurów

12.Wszystkim życzymy miłej niedzieli, a solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i zdrowia.

13.Zmarł nasz Parafian Stanisław Janusz ze Staniszewskiego oraz Maria Popek z Raniżowa. Wieczne odpoczywanie, racz im dać Panie.