Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

  • Tan solo la mención de su nombre despierta emociones en muchos hombres que han visto beneficiada su vida sexual por sus efectos viagras o tal vez por su falta de conocimiento profundo, su mención se presta a bromas.

Ogłoszenia parafialne

                  XV Niedziela Zwykła– 16 lipca2017r.                                              

                

1.Modlitwa i uczciwa praca, to dwa filary rozwoju duchowego człowieka i najlepsza droga zdobycia Królestwa Niebieskiego, nie zapominajmy o tym, w nadchodzącym tygodniu.

2.Pamiętajmy w czasie wakacji o Mszy św. niedzielnej, w każdym miejscu, gdzie się znajdziemy. Starajmy się dać świadectwo naszej wiary. Zachęcajmy dzieci i młodzież do praktyk religijnych. Wakacje to czas odpoczynku, ale nie lenistwa!  

            

3. 34 Piesza Pielgrzymka Stalowa Wola-Jasna Góra w dniach 4-12.08.2017r. Idziemy prosić Matkę Bożą Jasnogórską w naszych intencjach . Nie bądź obojętny na Jej wołanie. W tym tygodniu ostatnia okazja zapisania, się na pielgrzymkę w parafii.

    

4.Przypominamy,że w miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. dla dzieci o godz.14.00

5.W miesiącu lipcu odmawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej, litanię do Przenajświętszej Krwi Chrystusa.          

      

6.Dzisiejsza taca, w całości przeznaczona na prace remontowo- konserwacyjne naszej świątyni. Bóg zapłać wszystkim. Informujemy,że trwają także prace przy konserwacji chóru . Otrzymaliśmy dotację z funduszy euoropejskich na odnowienie naszego kościoła,na sumę 2.381.690 co stanowi 85 % projektu przygotowanego przez Parafię,potrzebujemy w ciągu dwóch lat wkładu własnego,na kwotę 467 654 zł. Dziękujemy wszystkim,którzy w sposób twórczy pomogli nam w otrzymaniu dotacji. W szczególny sposób dziękujemy p. Marszałkowi Województwa Podkarpackiego Władysławowi Ortylowi ,p. Posłom Zbigniewowi Chmielowcowi i Mieczysławowi Miazdze.      

7.Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

8.Organizujemy pielgrzymkę, trzeźwościowa, do Miejsca Piastowego, w dniu 31 lipca, w poniedziałek, wyjazd o 15.15.Zapisy w zakrystii i kiosku. Koszt 20 zł Serdecznie zapraszamy.

9.Dzisiaj gościmy w naszej Parafii Ks. Macieja Maciąga-ojca michalitę pracującego w Paragwaju,razem z naszym rodakiem ks. Tadeuszem Brzuszkiem,dziękujemy za Słowo do nas skierowane i posługę w naszej Parafii. Dzisiaj składka do puszek na potrzeby kościoła w Paragwaju.

10.Za tydzień poświęcenie pojazdów mechanicznych, z okazji przeżywanego w sobotę wspomnienia św. Krzysztofa prosimy aby w czasie poświęcenia kierowca stał przy samochodzie i odebrał modlitwę kierowcy.

11.Dziękujemy mieszkańcom ul. Cichej za posprzątanie kościoła i ofiarę. Dyżur przekazujemy mieszkańcom ul. ks. Sudoła,Polnej, Piaski. Zapraszamy w sobotę na godz. na 9.00

12.Zapowiedzi:      

1)Tomasz Michał Rutana- kawaler z Rzeszowa i Joanna Sakowska-panna ze Staniszewskiego-zapowiedź 3

2)Zbigniew Paweł Niemiec-kawaler z Jastrzębia-Zdroju i Katarzyna Borawiak-panna z Raniżowa-zapowiedź 3

3)Mateusz Karczmarczyk-kawaler z Nowej Wsi k\Rzeszowa i Magdalena Ozga-panna z Posuch-Zapowiedź 2.

Kto by wiedział, o przeszkodach miedzy wyżej wymienionymi osobami, jest zobowiązany w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną!  

13.Dziękujemy 12 osobom,które brały udział dzisiaj w pielgrzymce Radia Maryja i Telewizji Trwam na Jasną Górę. Przekazano kwotę 9.583 zł na utrzymanie Radia Maryja i Telewizji Trwam.

       

14.Wszystkim,życzymy miłej niedzieli.A solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask i zdrowia. Szczęść Boże.